Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Flor uderza Mirandę w oko [6.12]

Sergiusz Kurczuk
29.11.2022 14:16

"Pięć gwiazdek" to popularny argentyński serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 54. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

„Pięć gwiazdek”, odcinek 54 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 54. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 54. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 54: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 54. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Flor dostaje gorączki, a w nocy nękają ją koszmary. Podczas snu przez przypadek zadaje Mirandzie cios w oko. Tymczasem Lucia i Carla poznają dwóch chłopaków z którymi umawiają się na randkę. Za to Mariano organizuje spotkanie z Lucho o Javo. Tymczasem Lolita zaprasza przyjaciół do meksykańskiego baru na karaoke. Początkowo pomysł nie zostaje przyjęty z entuzjazmem, ale finalnie na miejscu zjawiają się wszyscy zaproszeni.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 54: Gdzie i kiedy oglądać?

54. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek, 6 grudnia 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl