Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Carla zakochuje się w Niemcu [5.12]

28.11.2022 13:48

"Pięć gwiazdek" to popularny argentyński serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 53. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

„Pięć gwiazdek”, odcinek 53 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 53. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 53. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 53: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 53. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Do Lucii przyjeżdża Franz. Jest Niemcem, oszukanym na wynajmie mieszkania. Carlaod razu się w nim zakochuje i postanawia ściągnąć go do hotelu, by w nim zamieszkał. Tymczasem Virginia i Javo spotykają się w tajemnicy przed wszystkimi w barze.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 53: Gdzie i kiedy oglądać?

53. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.