Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Lucia rezygnuje z parady [1.12]

25.11.2022 15:45

"Pięć gwiazdek" to popularny argentyński serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 52. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

„Pięć gwiazdek”, odcinek 52 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 52. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 52. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 52: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 52. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Lucia rezygnuje z parady. Jest zdenerwowana sytuacją z Mariano. Miranda i Carla chcą, by zmieniła zdanie, ale bezskutecznie. Kobieta wychodzi, ale zapomina kluczy, przez co musi wrócić do hotelu. Zjawia się tam w piżamie, co sprawia, że wszyscy są zaskoczeni. Tymczasem Virginia godzi się zająć rozwodem Javo.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 52: Gdzie i kiedy oglądać?

52. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w czwartek, 1 grudnia 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP