Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 51 - STRESZCZENIE. Amanda nie przychodzi do pracy [30.11]

24.11.2022 14:49

"Pięć gwiazdek" to popularny argentyński serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 51. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

„Pięć gwiazdek”, odcinek 51 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 51. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 51. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 51: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 51. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Amanda nie idzie do pracy, zamiast tego udaje się do kliniki. Tam mówi prawdę, że nigdy nie była w ciąży. To wyznanie zaskakuje Javo. Mówi on to Virginii, która również przybywa w placówce. Widok Javo sprawia jednak, że czuje się nieswojo. Nocą wysyła mu wiadomość, ale nie dostaje odpowiedzi. Tymczasem Lucho rozwiązuje parę konfliktów, dzięki czemu zyskuje w oczach Luci. 

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 51: Gdzie i kiedy oglądać?

51. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę, 30 listopada 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max