Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Lucho przejmuje obowiązki kierownika hotelu [29.11]

23.11.2022 13:57

"Pięć gwiazdek" to popularny argentyński serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 50. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

„Pięć gwiazdek”, odcinek 50 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 50. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 50. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 50: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 50. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Lucho przejmuje obowiązki kierownika hotelu. Taką decyzję podjęła Lucia. Sytuacja wywołuje konflikt bo kobieta z nikim się nie konsultowała przed podjęciem decyzji. Niedługo potem prosi Mariano, by opuścił hotel. Nie potrafi go inaczej traktować i nieustannie się mści. Z kolei Lolita zdaje sobie sprawę, że Miranda ma piękny głos. Chce nagrać wspólne demo.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 50: Gdzie i kiedy oglądać?

50. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek, 29 listopada 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +