Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 49 - STRESZCZENIE. Flor przygotowuje się do ślubu [28.11]

22.11.2022 14:37

"Pięć gwiazdek" to popularny serial. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie? Podajemy streszczenie 49. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 49 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 49. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 49. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 49: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 49. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Miranda pomaga Flor w przygotowaniach do ślubu. Mierzą suknię. Tymczasem Carla denerwuje się zbliżającą się uroczystością, ponieważ przypomina jej się historia z Sebastianem. Lucia jest również poruszona. Tymczasem do hotelu przybywa Elisa, która chce zorganizować szybką randkę.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 49: Gdzie i kiedy oglądać?

49. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/naziemna.info

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.