Zamknij

Zwycięzcy konkursu na role w „Niech to usłyszą” już po nagraniach. Jak im poszło?

24.10.2022 15:59

Pamiętacie nasz TikTokowy konkurs? By wygrać role w serialu kryminalnym Radia ZET „Niech to usłyszą” trzeba było nagrać duet z jednym z naszych prezenterów i stanąć w szranki z innymi, żądnymi sławy przyszłymi gwiazdami. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy najlepsze, a te należały do Julii i Grzegorza.

Niech to usłyszą zwycięzcy castingu
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą to nie tylko najlepszy serial kryminalny tej jesieni, ale i interaktywna produkcja, w której słuchacze mogą zdecydować o dalszych losach niektórych bohaterów. A jakby tego było mało, to jeszcze dwie role pozostawiliśmy nieobsadzone, by w owe postaci mogli wcielić się nasi słuchacze i wystąpić u boku takich artystów jak Andrzej Grabowski, Jarosław Boberek czy Margaret.

Zobacz także

Niech to usłyszą: zwycięzcy castingu na role w serialu Radia ZET już po nagraniach

Zarówno Julia, jak i Grzegorz wypadli fenomenalnie w nagraniach i to właśnie oni dołączyli do naszej gwiazdorskiej obsady. Krzysztof Czeczot, który jest reżyserem i narratorem „Niech to usłyszą” był pod dużym wrażeniem umiejętności Julki i Grześka.

– Mnie się bardzo podobało i mam nadzieję, że nie jest to mój ostatni raz. Dużo się nauczyłam – powiedziała po nagraniu szczęśliwa Julka.

Chcecie sami sprawdzić, jak nasi słuchacze wypadli w swoich debiutanckich rolach? Koniecznie słuchajcie „Niech to usłyszą”! Serial jest emitowany na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku o godz. 22:30. Odcinki są również dostępne na rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza oraz co sobotę na platformie Empik Go w formie 8-odcinkowej serii.