Zamknij

Nicki Aycox nie żyje. Gwiazda "Supernatural", "Smakosza" i "Z archiwum X" miała 47 lat

21.11.2022 07:56

Nicki Aycox nie żyje. Aktorka znana z roli w kultowym serialu dark fantasy "Supernatural" oraz filmu "Smakosz 2" miała 47 lat.

Nicki Aycox
fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Nicki Aycox nie żyje. Aktorka grała w serialu "Supernatural" w latach 2006-2008. Wcielała się w rolę Meg Masters i dzieliła ekran z Jenesem Acklesem czy Jaredem Padaleckim.

Nicki Aycox nie żyje. Gwiazda "Supernatural" miała 47 lat

Śmierć aktorki potwierdziła jej szwagierka Susan Raab Ceklosky, która przekazała smutną wiadomość na Facebooku.

- Moja piękna, zaciekła, mądra, niesamowicie utalentowana i kochająca szwagierka zmarła wczoraj z moim bratem Mattem u boku. Mieli wspaniałe życie w Kalifornii. Była wojowniczką. Wszyscy, którzy ją znali, kochali ją - pisze Ceklosky.

Aktorkę pożegnał także twórca "Supernatural", Erik Kripke. Reżyser opublikował smutny wpis na Twitterze - Było mi bardzo przykro, kiedy usłyszałem, że wielka Nicki Aycox umarła. Odeszła zbyt młodo. Była rozkoszna i dostarczała nam mieszankę emocji. Raz była jak miód innym razem jak jad. Podziwiam, jak sprawiała, że zwykłe słowa stawały się legendarne.

Przyczyna śmierci Aycox nie została ujawniona.

Nicki Aycox nie żyje. Kim była aktorka?

Nicki Aycox grała również w serialu "Ally McBeal", "Port lotniczy LAX" oraz filmach takich jak "Smakosz 2", "Martwe ptaki", "Ktoś całkiem obcy", "Prześladowca 2" czy "Z archiwum X: Chcę wierzyć".

Ostatnią rolę zagrała w 2014 roku w filmie "Dead on Campus". Wcieliła się w nim w Danielle Williams.

RadioZET.pl/Deadline