Zamknij

Napad w "M jak miłość". Dramatyczne zdarzenie zbliży ulubioną parę widzów

07.12.2022 09:30

W "M jak miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Julia (Marta Chodorowska) zostanie zaatakowana, a Andrzej (Krystian Wieczorek) zda sobie sprawę, że nie odpuści starań o Magdę (Anna Mucha).

Anna Mucha
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Napad w "M jak miłość". Scenarzyści zaplanowali prawdziwą mieszankę emocji w serialu TVP. Andrzej i Magda ponownie zbliżą się do siebie podczas imprezy w siedlisku, gdzie przez moment zapomną o problemach i skupią się na tym, co dobre. Na drodze do ich szczęścia znów stanie Julia.

Zobacz także: Były mąż gwiazdy "M jak miłość" miażdży ją w wywiadzie. Prawda wyszła na jaw

Napad w "M jak miłość". Dramatyczne zdarzenie zbliży Andrzeja i Magdę

W 1692. odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do napadu. Zostanie zaatakowana Julia. Kobieta zostanie dotkliwie pobita, trafi do szpitala i będzie potrzebowała pomocy Andrzeja. Jak podje portal superseriale.se.pl, wcześniej Andrzej spróbuje kolejny raz nakłonić Magdę do pojednania. Ich pełną emocji rozmowę przerwie Sylwia (Hanna Turnau), która poinformuje Andrzeja o tragicznych wydarzeniach.

Budzyński zdecyduje się wyjechać z siedliska i odwiedzić kochankę w szpitalu. Magda wpadnie w rozpacz. Przyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że to koniec jej małżeństwa, bo dotarło do niej, że mąż będzie miał dziecko z inną kobietą. Budzyńska nie wie jednak, że w jednej chwili może się wszystko zmienić. Czy to już koniec kłopotów ulubionej pary widzów serialu TVP? Przekonamy się niedługo.

loader

"M jak miłość", odcinek 1692: Gdzie i kiedy oglądać?

1692. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Seriale, które zostały skasowane w 2022 roku. Lista jest bardzo długa

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News