Zamknij

Pożegnanie Zuzy w "Na Wspólnej" będzie gorsze niż Hanki Mostowiak w kartonach

30.11.2022 16:26

Małgorzata Socha odeszła z serialu "Na Wspólnej". Scenarzyści zamierzają pożegnać jej bohaterkę w nietypowy sposób. Wiele wskazuje na to, że szykuje się skandal na miarę śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w "M jak miłość".

Małgorzata Socha
fot. Fotokibit/East News

Pożegnanie Małgorzaty Sochy w serialu TVN "Na Wspólnej" bliża się wielkimi krokami. Aktorka zrezygnowała z pracy w produkcji, w której pojawiała się od piętnastu lat. Wiadomo, że jej postać zostanie usunięta z życia bohaterów. Co się wydarzy?

Zobacz także: Gorące sceny w "Na Wspólnej": Kamil wciągnie córkę w wątek zdrady

"Na Wspólnej": pożegnanie Małgorzaty Sochy będzie gorsze niż Hanki Mostowiak w kartonach

"Na Wspólnej" straci jedną z ulubionych bohaterek, czyli Zuzę, w którą przez lata wcielała się Małgorzata Socha. Aktorka zrezygnowała z pracy, chcąc skupić się na życiu rodzinnym. Scenarzyści postanowili jednak nie oszczędzać Zuzy.

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Zuza będzie brała udział w wypadku, a następnie trafi do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze nie będą w stanie wybudzić jej ze śpiączki, a bohaterka ostatecznie umrze. Kamil zacznie topić smutki w alkoholu, a poczuje się jeszcze gorzej, gdy się dowie, że jego kochanka (kobieta, z którą zdradzał Zuzę) zaszła w ciążę.

"Na Wspólnej": kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek z Małgorzatą Sochą?

Na ten moment nie jest pewne, kiedy Małgorzata Socha pojawi się ostatni raz w serialu "Na Wspólnej". Produkcję można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 na antenie TVN.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Małgorzata Socha szczerze o hejcie, z którym się spotykała. Nazywali ją pyzą

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News