Zamknij

Gorące sceny w "Na Wspólnej": Kamil wciągnie córkę w wątek zdrady

28.11.2022 16:13

"Na Wspólnej" zaskakuje nowymi wątkami. W najnowszym epizodzie popularnego serialu TVN Kamil (Kazimierz Mazur) podsunie się o jeden krok za daleko. Wszystko po to, by zatuszować zdradę.

Małgorzata Socha i Kazimierz Mazur
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Gorące sceny w "Na Wspólnej". Jakiś czas temu Małgorzata Socha poinformowała, że po latach pracy w serialu, odchodzi z obsady "Na Wspólnej". Wiele wskazuje na to, że scenarzyści nie oszczędzą jej bohaterki w ostatnich wątkach. Kobieta przeżyje zdradę męża, a ten będzie wymyślał coraz to nowe kłamstwa.

Zobacz także: Śmierć w „Na Wspólnej”? Zdjęcie Sochy nie zostawia złudzeń: Zuza umrze

"Na Wspólnej", odcinek 3531: Kamil wciągnie w zdradę córkę

W 3531. odcinku "Na Wspólnej" wielu widzów wstrzyma oddech. Jak podaje portal superseriale.se.pl, Kamil wróci do domu nad ranem po nocy spędzonej z Anią (Katarzyna Wajda). Hoffer będzie miał potężne wyrzuty sumienia. W jego małżeństwie od dawna nie układa się najlepiej, jednak zda sobie sprawę, jak wiele zepsuł.

Kamil nie będzie mógł spojrzeć żonie w oczy, dlatego zatrzyma się w kuchni, gdzie spotka go Ula (Julia Jurek). Nieświadoma dziewczynka będzie pod wrażeniem tego, jak jej ojciec ciężko pracuje i zdradzi mu, że sama planuje zostać lekarką. 

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Kamil wykorzysta to podczas konfrontacji z Zuzą (Małgorzata Socha). Gdy żona będzie miała pretensję, że Kamil znowu nie spał w domu i zarzuci mu, że zbyt dużo pracuje, ten zmieni temat i opowie o tym, co zdradziła mu Ula. W ten sposób wykorzysta córkę i nie przyzna się do zdrady.

"Na Wspólnej", odcinek 3531: kiedy i gdzie oglądać?

3531. odcinek serialu "Na Wspólnej" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku o godzinie 20.15 w TVN.

loader

Zobacz także: Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Co dalej z wątkiem Zuzy?

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +