Zamknij

Na Chul nie żyje. Koreański aktor zmarł w wieku 36 lat

23.01.2023 12:00

Zmarł Na Chul - koreański aktor filmowy i telewizyjny znany między innymi z serialu "Weak Hero Class 1". Miał jedynie 36 lat. Co było przyczyną śmierci?

Znicz - materiał poglądowy
fot. Jakub Kaminski/East News

21 stycznia 2023 roku odszedł Na Chul. Był koreańskim aktorem, który wystąpił w wielu popularnych w Korei Południowej produkcjach kinowych i telewizyjnych. Miał tylko 36 lat.

Na Chul nie żyje

O śmierci artysty poinformował między innymi portal All K-Pop.com.

Według serwisu aktor zmarł z powodu "zwiększonych problemów zdrowotnych". Z kolei portal Star News Korea dodał, że gwiazda przechodziła leczenie związane z pogarszającym się stanem zdrowia. Na Chul rzeczywiście od jakiegoś czasu podupadł na zdrowiu, o czym informowały koreańskie media. Zmarł w Seulu.

Na Chul: najważniejsze role

Na Chul urodził się 24 grudnia 1986 roku. Zadebiutował w 2013 roku w filmie "Moebius". Najbardziej znany był jednak dzięki produkcjom w odcinkach. Gwiazdor wystąpił w takich serialach jak "Seulgiroun Euisasaenghal", "Singkeuhol", "Once Upon a Small Town" i "Little Women". Ostatnią produkcją z jego udziałem był "Yakhanyeongung" z 2022 roku. Najsłynniejsze tytuły z Na Chulem w obsadzie to "Vincenzo", "Hapiness" oraz "Weak Hero Class 1".

loader

RadioZET.pl/All K-Pop.com/Star News Korea