Zamknij

"M jak miłość": Lilka będzie chciała zawalczyć o Mateusza. Będzie miała wsparcie

24.01.2023 14:07

W "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) postanowi zmienić swoje życie i spróbuje zawalczyć o Mateusza (Krystian Domagała). Jak się ułożą ich losy? Zdradzamy, co się wydarzy w serialu. 

Monika Mielicka
fot. Paweł Wodzynski/East News

Lilka będzie chciała zawalczyć o Mateusza w "M jak miłość". Wielu widzów uwierzyło w to, że ta para nie doczeka się szczęśliwego zakończenia, jednak mimo to scenarzyści planują ich ponownie połączyć.

Zobacz także: Koniec tureckich seriali w TVP? Matyszkowicz stawia na polskie produkcje

"M jak miłość": Lilka będzie chciała zawalczyć o Mateusza. Będzie miała wsparcie

Lilka nie podda się i postanowi zawalczyć o Mateusza. Wszystko za sprawą dalszych komplikacji z Ethanem. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym i nadal będzie groził ukochanej młodego Mostowiaka. Lilka zwróci się o pomoc do Alicji, by ta pomogła jej skontaktować się z Mateuszem. Wszystko po to, by uratować go przed psychopatą.

Jak podaje portal superseriale.se.pl, Ala skontaktuje się z Mateuszem przez telefon, gdy ten jej powie, że jest w Hiszpanii, Alicja poda telefon Lilce. Chłopak uspokoi ją, że zmienił jednostkę, a Ethan go nie znajdzie. Mostowiak nie zmieni zdania i nadal nie będzie chciał mieć nic wspólnego z byłą żoną. Czy uda im się jednak pogodzić? Przekonamy się niebawem.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu. W każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 w TVP2.

Zobacz także: Dramat w "Na Wspólnej". Kamil przeprowadzi operację po pijaku i zabije pacjentkę

loader

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +