Zamknij

Jennifer Aniston żegna tatę. Gwiazdor "Dni naszego życia" miał 89 lat

14.11.2022 20:49

John Aniston, ojciec Jennifer Aniston i aktor znany z serialu "Dni naszego życia", odszedł w wieku 89 lat. Jennifer pożegnała ojca we wzruszających słowach.

Jennifer Aniston i John Aniston
fot. Chris Delmas/AFP/East News,mpi66/MediaPunch/Associated Press/East News

Jennifer Aniston żegna tatę. John Aniston zmarł w wieku 89 lat. Przez wiele lat grał w serialu "Dni naszego życia", który był często wspominany w serialu "Przyjaciele", a jego gwiazdą z kolei była córka Johna, Jennifer Aniston. Aktorka pożegnała ukochanego tatę we wzruszającym wpisie na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Nik Turner nie żyje. Muzyk był członkiem grupy, w której debiutował Lemmy Kilmister z Motorhead

Jennifer Aniston żegna tatę. Gwiazdor "Dni naszego życia" miał 89 lat

Jennifer Aniston poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że odszedł jej ukochany tata, aktor John Aniston. Jennifer nie podała przyczyny śmierci ojca, jednak aktor dożył sędziwego wieku, miał 89 lat.

Gwiazda "Przyjaciół" udostępniła wspólne fotografie i zdradziła, że John Aniston zmarł 11 listopada 2022 roku, jego śmierć była spokojna.

Słodki tata, John Anthony Aniston. Byłeś jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich poznałam. Jestem wdzięczna, że przeszedłeś do nieba w pokoju i bez bólu. Zawsze miałeś doskonałe wyczucie czasu. Teraz ta liczba będzie miała dla mnie jeszcze większe znaczenie - zdradziła Jennifer Aniston.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia, które udostępniła aktorka.

John Aniston: kim był aktor i ojciec Jennifer Aniston?

John Aniston urodził się w 1933 roku na Krecie jako Janis Anitios Anastasakis. Jego rodzina przeprowadziła się jednak do Stanów Zjednoczonych, gdzie przyjął nowe nazwisko. Już w młodości marzył o aktorstwie. Zadebiutował w 1962 roku. Pojawiał się głównie w operach mydlanych, najbardziej rozpoznawalnym tytułem są "Dni naszego życia". Pracę w serialu rozsławionym przez "Przyjaciół" zaczął w 1985 roku. W 2022 roku otrzymał nagrodę Emmy za całokształt twórczości.

John Aniston był dwukrotnie żonaty. Miał dwoje dzieci - córkę Jennifer Aniston z aktorką Nancy Dow i syna Alexandra z Sherry Rooney

Zobacz także: Jeff Cook nie żyje. Współzałożyciel legendarnego zespołu miał 73 lata

RadioZET.pl/Instagram

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News