Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Henryk poznaje prawdę [05.12]

30.11.2022 13:34

Streszczenie 9. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku brat Izabeli nagle umiera. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 9 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 9: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 9. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Henryk poznaje prawdę o ciąży Joanny. Izabela natomiast decyduje się podpisać traktat pokojowy z królem. Dzięki niemu Kastylia ma szansę odzyskać spokój. Pacheco otrzymuje ofertę nie do odrzucenia od króla Aragonii. Peralta zaś udaje się w odwiedziny do arcybiskupa Carrillo do zamku w Yepes.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 9: gdzie i kiedy oglądać?

9. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w poniedziałek 5 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET