Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Gonzalo jest poważnie ranny [1.12]

29.11.2022 11:37

Streszczenie 8. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku brat Izabeli nagle umiera. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 8 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 8: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 8. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Gonzalo zgłasza się do wojska jako ochotnik. Podczas bitwy ratuje Álvara Yaeza, sam zostając ciężko ranny. Yaeza w podzięce zawozi swojego wybawcę do pałacu Izabeli. Mężczyzna trafia do komnat króla Alfonsa. Izabela chce, mianować Gonzalo dowódcą jej straży przybocznej. W tym czasie Gutierre de Crdenas zostaje nowym doradcą Izabeli i Chacona. Król Henryk IV chce negocjować z królową pokój. Carrillo nie jest zadowolony z obrotu spraw, ale dzięki wysłannikowi Watykanu podejmuje decyzję, że weźmie udział w negocjacjach, które odbywają się w Guisando. Tymczasem Fonseca orientuje się, że królowa Joanna jest ciężarna. Pedro pozbawia mężczyznę przytomności i zbiega wraz ze swoją ukochaną.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 8: gdzie i kiedy oglądać?

8. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w czwartek, 1 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl