Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Brat Izabeli nagle umiera [30.11]

28.11.2022 11:15

Streszczenie 7. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku brat Izabeli nagle umiera. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 7 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 7: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 7. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Alfonso gniewa się na Pacheco, podejrzewając, że ten nie jest wobec niego wierny. Nagle umiera brat Izabeli. Kobieta jest zrozpaczona. Jej otoczenie wymusza na niej, by zasiadła na tronie jako królowa. Tymczasem Chacon odsyła Gonzalo. Izabela postanawia wyruszyć do matki, by powiadomić ją o śmierci jej syna. Wiadomość sprawia, że matrona popada w szaleństwo z powodu straty dziecka. W tym czasie Król Henryk chce uczcić pamięć brata. Nie chce już spierać się ze swoim rodzeństwem, co jest nie w smak jego doradcom.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 7: gdzie i kiedy oglądać?

7. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w środę, 30 listopada 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.