Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Pacheco czuje się oszukany [29.11]

25.11.2022 10:29

Streszczenie 6. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Pacheco czuje się oszukany. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odc. 6 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii” to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii”?

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 6: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 6. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Juan Pacheco czuje się oszukany, ale przechodzi na stronę Alfonsa. Natomiast wynik bitwy pod Olmedo nie przynosi decydującego rozwiązania. Brat daje Izabeli Medinę del Campo. Z kolei wysłannik papieża pomaga w prowadzeniu negocjacji. Joanna jest rozczarowana zachowaniem męża.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 6: gdzie i kiedy oglądać?

6. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć we wtorek, 29 listopada 2022 o godzinie 21.55 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP