Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 4 - STRESZCZENIE. Izabela m zostać żoną króla Portugalii [24.11]

23.11.2022 15:41

Streszczenie 4. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Izabela ma zostać żoną króla Portugalii. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela, królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odc. 4 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii” to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii”?

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 4: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 4. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Izabela i Alfonso przeprowadzają się do nowego domu. Królowa jednak chce innej przyszłości dla córki i postanawia wydać Izabelę za swojego brata, króla Portugalii. Opozycja jednak wspiera księżniczkę i nie zgadza się na pomysł królowej. Dziewczyna wie, że jest w tarapatach. Natomiast wojna nadal trwa i król Henryk IV zdaje sobie sprawę, że musi coś obiecać Juanowi Pacheco. Kartą przetargową jest małżeństwo Izabeli z Pedrem, bratem mężczyzny.

"Izabela, królowa Hiszpanii”: gdzie i kiedy oglądać?

4. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w czwartek, 24 listopada 2022 o godzinie 21.55 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +