Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Rodzi się córka króla z nieprawego łoża [22.11]

22.11.2022 16:05

"Izabela, królowa Hiszpanii" to nowy hiszpański serial na antenie TVP. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 2. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Izabela, królowa Hiszpani
fot. Materiały prasowe TVP

„Izabela, królowa Hiszpanii” to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Izabela, królowa Hiszpanii”?

„Izabela, królowa Hiszpanii”, odc. 2 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Izabela, królowa Hiszpani”, odcinek 2: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 2. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Król EdwardIV zostaje ojcem. Rodzi mu się córka Joanna. Arystokracja uważa, że ojcem dziecka jest zarządca dworu - Beltrn de la Cueva i z tego powodu dziewczynka jest nazywana La Beltraneja. Mimo że wszyscy widzą następcę tronu w Alfonsie, cynicznie ślubują wierność infantce Joannie.

loader

„Izabela, królowa Hiszpanii” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” będą emitowane na antenie stacji TVP od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.55. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.