Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii" - odcinek 13 - STRESZCZENIE. Matka Izabeli uprowadzona [13.12]

06.12.2022 13:53

Streszczenie 13. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela, królowa Hiszpanii - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 13. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 13: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 13. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Ferdynand przebiera się za człowieka z ludu. Dzięki temu udaje mu się przedostać przez Kastylię, aby następnie dotrzeć do Izabeli. Pacheco nasyła na niego swoich ludzi, którzy mają za zadanie go schwytać. Król Henryk robi, co w jego mocy, by nie doszło do ślubu Ferdynanda z Izabelą. Carrillo zwraca się do arcybiskupa z prośbą wstawiennictwo u papieża w sprawie bulli, która zezwoli na ślub. Pacheco nalega, aby król wysłał swoich żołnierzy po Izabelę. Henryk jednak obawia się, że rozpęta to kolejną wojnę. W końcu kobieta poznaje swojego przyszłego męża.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 13: gdzie i kiedy oglądać?

13. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w poniedziałek 13 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET