Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Matka Izabeli uprowadzona [08.12]

05.12.2022 14:47

Streszczenie 12. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela, królowa Hiszpanii - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 12 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 12: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 12. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Matka Izabelli zostaje wywieziona z Arvalo pod przymusem. W tym czasie Jan II, król Aragonii, jest przekonany, że uda mu się przekupić papieża. Równocześnie król Henryk i Pacheco dowiadują się o prawdziwych zamiarach Izabeli. Księżnej nie udaje się ukryć w Valladolid. Zamierza zaczekać tam na przyjazd Ferdynanda. Henryk, dzięki swoim wpływom w Watykanie, krzyżuje plany przyrodniej siostry. Aldonza podpytuje Ferdynanda o jego przyszłą małżonkę.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 12: gdzie i kiedy oglądać?

12. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w czwartek 8 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET