Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Ślubne negocjacje trwają [07.12]

02.12.2022 14:55

Streszczenie 11. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

"Izabela, królowa Hiszpanii" - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 11 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 11: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 11. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Chacón i Carrillo prowadzą negocjacje w sprawie ślubu Izabeli z Ferdynandem Aragońskim. Oczywicie robią to w tajemnicy przed Pachecem i królem Henrykiem. Cardenas namawia zaś kobietę na zawarcie tego małżeństwa. Król i Pacheco postanawiają zrobić wszystko, co w ich mocy, by Ferdynand ostatecznie nie dotarł do Kastylii. Syn króla Aragonii usiłuje przedostać się przez obstawione przejścia graniczne. Udaje mu się tego dokonać po przebraniu się za służącego. Izabela i Ferdynand oczekują na zawarcie związku małżeńskiego.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 11: gdzie i kiedy oglądać?

11. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w środę 7 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET