Zamknij

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Izabela żoną króla Portugalii? [06.12]

01.12.2022 12:43

Streszczenie 10. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 10 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Izabela, królowa Hiszpanii" to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"?

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 10: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 10. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Pacheco próbuje przekonać króla Henryka do realizacji planu. Przy okazji napada na pałac, w którym przebywa Izabela. Usiłuje ją zmusić do ślubu z królem Portugalii. Nieustraszony Carrillo rusza jej na ratunek. Postanawia nakłonić Chacona, aby wydał Izabelę za syna króla Aragonii, Ferdynanda. Kobieta jednak ma pewne wątpliwości. Tymczasem Henryk nalega, aby Izabela wyszła za mąż za brata króla Francji. Cardenas ma za zadanie poznać obu kandydatów.

loader

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 10: gdzie i kiedy oglądać?

10. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć we wtorek 6 grudnia 2022 o godzinie 22.25 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET