Zamknij

HBO kasuje kolejny hitowy serial. Nie będzie nowych odcinków „Los Espookys“ [WIDEO]

05.12.2022 11:47

HBO podjęło decyzję o kasacji kolejnego serialu. Nie będzie nowej serii komediowego serialu „Los Espookys“.

Los Espookys - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

HBO kasuje kolejny serial. Po głośnym i niespodziewanym anulowaniu „Westworld”, przyszedł czas na kolejny projekt gatunkowy. Szefostwo HBO zdecydowało o nie wznawianiu serialu komediowego z elementami horroru „Los Espookys” o kolejny sezon. Jak uzasadniono tę decyzję?

„Los Espookys” zadebiutowało w 2019 roku. Komedia skupia się na grupie przyjaciół, którzy otwierają biznes, którego celem jest spełnianie marzeń fanów horroru. Serial został stworzony przez Julio Torresa, Anę Febragę oraz Freda Armisena, którego niedawno mogliśmy oglądać jako Wujka Festera w Netflixowym hicie „Wednesday”. Wedle informacji serwisu Entertainment Weekly, serial szybko osiągnął status kultowego, a fani cieszyli się na pokręcone przygody głównych bohaterów. 

HBO kasuje „Los Espookys”

W oświadczeniu wydanym przez przedstawicieli HBO w weekend 3-4 grudnia możemy przeczytać:

– Jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy pokazać widzom unikatowy i piekielnie zabawny drugi sezon serialu „Los Espookys”, blisko trzy lata po premierze premierowej serii, co spowodowane było opóźnieniami wynikającymi z pandemii. Chcieliśmy podziękować Juliowi, Anie i Fredowi za pokazanie nam tego przedziwnego i pełnego wyobraźni świata. Mimo że obecnie nie planujemy zamawiać trzeciego sezonu, mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ponownie pracować z tą ekipą.

Wedle doniesień portalu Entertainment Weekly, mimo kasacji serialu Julio Torres wciąż będzie współpracować z HBO i HBO Max na mocy wieloletniej umowy. Jak informują dziennikarze serwisu, w najbliższym czasie rozpoczną się prace nad dwiema komediami: „Little Films” i „Lucky”.

loader

„Los Espookys” – gdzie oglądać skasowany serial?

Dwa sezony serialu komediowego z elementami horroru dostępne są na platformie streamingowej HBO Max.

Czytaj także: Netflix i Tim Burton oskarżeni o rasizm w nowym popularnym serialu

RadioZET.pl/EW.com/informacja prasowa HBO

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET