Zamknij

"Emily w Paryżu" sezon 3: nowy zwiastun i data premiery hitu Netflix

01.12.2022 07:44

"Emily w Paryżu" powraca z 3. sezonem. Platforma Netflix zaprezentowała nowy zwiastun serialu i podała dokładną datę premiery nowych odcinków popularnej produkcji.

Emily w Paryżu - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Serial "Emily w Paryżu" to jeden z hitów platformy Netflix. Serwis zaprezentował zwiastun 3. sezonu produkcji oraz zdradził jego datę premiery. Kiedy zobaczymy kolejne przygody tytułowej bohaterki?

"Emily w Paryżu" sezon 3: nowy zwiastun serialu Netflix

Historia Amerykanki, która zmienia swoje życie i przeprowadza się do stolicy Francji, niebawem doczeka się kontynuacji. Widzowie serialu zapewne nie mogą doczekać się, by zobaczyć kolejne perypetie postaci granej przez Lily Collins.

Netflix postanowił podzielić się przedsmakiem nowych odcinków "Emily w Paryżu" i zaprezentował zwiastun 3. sezonu serialu. Co zapowiada trailer?

Czego będzie dotyczyła fabuła nowych odcinków "Emily w Paryżu"? 3. sezon rozgrywa się rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża. Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki, będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily przemyśli, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji. Po drodze doświadczy kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

"Emily w Paryżu" sezon 3: kiedy premiera na Netflix?

Za produkcję odpowiada nagradzany twórca i showrunner Darren Star. W postać Emily Cooper ponownie wcieliła się producentka i aktorka Lily Collins. W serialu zobaczymy znane już z poprzednich sezonów gwiazdy, czyli Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuela Arnolda, Bruno Gouery’ego, Williama Abadie’ego i Luciena Laviscounta. 3. sezon "Emily w Paryżu" trafi na platformę Netflix już 21 grudnia 2022 roku. Będzie składał się z 10 półgodzinnych odcinków.

loader

RadioZET.pl/Netflix