Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 390 - STRESZCZENIE. Niecny plan Nikiforosa [12.12]

07.12.2022 14:22

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 390. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 390 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 390. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 390 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 390. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos próbuje przekonać Theodorosa, by zaczął działać przeciwko Ksantosowi. Bezskutecznie. W międzyczasie jednak przypadkowo spotyka dawnego kolegę. To spotkanie sprawia, że kiełkuje mu w głowie myśl o ryzykownym planie usidlenia Akylasa i Ksantosa.

Babis wyznaje zaś prawdę Korinie. Mówi wprost o skradzionych przez Kiriakosa pieniądzach. Drosso podejmuje zaś ważną decyzję, która ma nadzieję, że spodoba się Konstantisowi.

Petros opuszcza dotychczasową kryjówkę. U Zachosa w szpitalu zjawia się nieoczekiwany gość. Przybysz wywołuje nowe problemy.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem? Gruchają jak gołąbeczki [GALERIA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET