Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 389 - STRESZCZENIE. Pinelopi i nieoczekiwany sojusz [10.12]

06.12.2022 12:14

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 389. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 389 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 389. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 389 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 389. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Petrosowi udaje się znaleźć odpowidnią kryjówkę w Dafiani. Wszyscy podejrzewają jednak, że Zachos wyjawił jego miejsce pobytu. Tymczasem przebywający w Atenach Assimina i Nikiforos nadal próbują zlokalizować miejsce pobytu Theodorosa Xanthosa. Równocześnie cieszy ich możliwość większego spędzenia razem czasu.

Konstantis w końcu ulega namowom i zgadza się przekupić urzędnika państwowego. Również Pinelopi okazuje się być gotowa na nieoczekiwany sojusz, byle tylko popchnąć do przodu swoje śledztwo. Korina zaś powoli zaczyna tracić wiarę w Akylasa. Nie bez znaczenia są podszepty Babisa, który próbuje zdyskredytować mężczyznę w jej oczach. Ourania natomiast nie jest pewna, czy chce wybrać się z nim do Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozważa różne możliwości.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Strażnicy Galaktyki 3", "Indiana Jones 5" i "Transformers 7": zobacz zwiastuny kinowych nowości

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo