Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 388 - STRESZCZENIE. Assimina i Nikiforos w Atenach [09.12]

05.12.2022 10:38

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 388. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 388 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 363. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 388 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 388. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina i Nikiforos dojeżdżają do Aten, gdzie zaczynają swoje poszukiwania. Niestety pierwsza zdobyta przez nich informacja nie napawa optymizmem i nie zachęca do dalszych działań. Petros zaś próbuje zaś ratować się ucieczką. Pinelopi natomiast wciąż prowadzi własne śledztwo w sprawie zabójstwa Grammatikosa.

Mirsini próbuje przekonać Konstantisa, by ten przekazał łapówkę urzędnikowi państwowemu. Petros podejrzewa zaś Zachosa o ujawnienie swojej kryjówki. Eleni obawia się, że mężczyzna może mieć rację.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Strażnicy Galaktyki 3", "Indiana Jones 5" i "Transformers 7": zobacz zwiastuny kinowych nowości

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo