Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 387 - STRESZCZENIE. Korina i Babis w niebezpieczeńśtwie [08.12]

02.12.2022 11:29

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 387. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 387 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 363. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 387 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 387. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Zoe ostrzega Korinę, mówiąc jej, że ona i Babis znajdują się w niebezpieczeństwie. W tym samym czasie Assimina i Nikiforos jadą do Aten, aby poznać miejsce pobytu Theodorosa Xanthosa. Mirsini i Doukas wcielają zaś w życie swój plan. Zamierzają zmusić dzieci do zaakceptowania projektu lotniska w Dafiani. To ich zapasowe rozwiązanie, które wykorzystają w ostateczności. Dunias próbuje zaś z pomocą manipulacji uzyskać od Zachosa ważne informacje.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Disney jednak nie zmniejszył penisa Namora? Aktor z "Czarnej Pantery" wyznaje prawdę

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET