Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 386 - STRESZCZENIE. Sevastos chce sabotować plany lotniska [07.12]

01.12.2022 15:41

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 386. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 386 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 386. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 386 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 386. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Sevastos jest zdeterminowany, by opóźnić realizację projektu lotniska. Robi wszystko co w jego mocy, aby zablokować przetarg, ale jego starania nie przynoszą rezultatu. Mirsini i Doukas postanawiają sięgnąć po ryzykowne rozwiązanie, dzięki któremu mogą uniknąć utraty fortuny. Czy plan się powiedzie? Pinelopi znajduje w portfelu Meletis ważną rzecz. Romans Koriny i Babisa zostaje ujawniony członkowi rodziny Megaritis. Nikiforos decyduje się zaangażować w sprawę raportu Ksantosa.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Pokusa" to kolejny polski erotyk. Film przebije "365 dni"? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET