Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 385 - STRESZCZENIE. Dom Likogiannisa wybucha! [06.12]

01.12.2022 15:10

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 385. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 385 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 363. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 385 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 385. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

W domu Likogiannisa dochodzi do nieoczekiwanego i groźnego wybuchu. Służba Bezpieczeństwa prowadzi w tej sprawie poszukiwania Nikiforosa, Orfanidisa i Konstantisa, którzy odrzucili prośbę Kariesa, a teraz proszą akcjonariuszy o więcej czasu. Rena jednak odmawia współpracy. W tej sytuacji Mirsini i Doukas szykują swoje dzieci na ostateczną klęskę. Korina przekazuje zaś Akylasowi informację, że zerwała w końcu z Meletisem. Były partner opuszcza jej dom. Dakis ma dla Drosso bardzo niepomyślne wieści - pozwie ją do sądu o odszkodowanie. Nondas się temu sprzeciwia.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Pokusa" to kolejny polski erotyk. Film przebije "365 dni"? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET