Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 383 - STRESZCZENIE. Zachos ucieka na Cypr [03.12]

30.11.2022 14:43

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 383. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 383 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 382. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 383 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 383. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Mieszkańcy Dafiani są zaniepokojeni przez nagłe aresztowanie Prokopisa, Petrosa i Lambrosa. Zachos decyduje się zaś na wyjazd na Cypr. Mimo, że Maro się temu sprzeciwia. Assimina niepokoi się zaś o Petrosa. W tym czasie Nikiforos wyznaje jej miłość. Meletis opowiada Amimilii i Zoe o swoich zamiarach względem Koriny. Pracownicy kawiarni świętują odejście Zachosa. Akylas ma jednak związany z tym plan.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 383: gdzie i kiedy oglądać?

383. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w sobotę, 3 grudnia 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Czytaj także: Disney+ grudzień 2022. Gorące premiery: „Jak oni kręcą”, serialowy „Skarb Narodów” i świąteczne hity

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET