Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 381 - STRESZCZENIE. Varouxis ucieka z kraju [01.12]

Sergiusz Kurczuk
29.11.2022 10:18

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 381. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 381 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 381. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 381 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 381. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Kourtesis ma dostarczyć Lambrosowi i Zachosowi raport Ksantosa. Tymczasem Drosso udaje, że sytuacja z Dakisem nie zrobiła na niej wrażenia. Nikiforosinformuje Renę o swoich planach. W tym czasie Meletis opuszcza Avantes. Varouxis postanowił wyjechać z kraju, w czym wspiera go Petros.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 381: gdzie i kiedy oglądać?

381. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w czwartek, 1 grudnia 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl