Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 380 - STRESZCZENIE. Akylas zleca zabójstwo Lambrosa [30.11]

28.11.2022 14:36

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 380. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 380 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 379. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 380 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 380. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Lambros i Zachos obawiają się, że Ksantos przejrzał ich zamiary. W Diafani, odbywają się zdjęcia do wielkiej sceny z powstającego filmu. Sochodzi jednak do nieoczekiwanej sytuacji, która sprawi, że Drosso popadnie w rozpacz. Tymczasem Pinelopi i Meletis zaczynają współpracę. Natomiast Ksantos i Dunias kłócą się, przez co ten pierwszy musi zawiązać sojusz z Akylasem. Tymczasem Akylas chce zrealizować projekt lotniska w Diafani. W zamian zleca zabójstwo Lambrosa.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 380: gdzie i kiedy oglądać?

380. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w środę, 30 listopada 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.