Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 378 - STRESZCZENIE. Służby szukają Varouxisa [28.11]

25.11.2022 15:13

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 378. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 378 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 378. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 378 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 378. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Służby szukają Varouxisa i trafiają do domu Eleni. Tymczasem Zachos i Lambros zostają zaatakowani. Themis opowiada Doukasowi o randce z Mirsini, a Dakis próbuje poznać przeszłość Nondasa. Drosso pyta wprost Nikiforosa o jego zamiary wobec Assiminy.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 378: gdzie i kiedy oglądać?

378. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +