Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 377 - STRESZCZENIE. Akylas oskarża Doukasa [26.11]

25.11.2022 13:10

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 377. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 377 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 377. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 377 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 377. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas oskarża Doukasa, a atmosfera robi się napięta. Tymczasem Kiriakos mówi Ouranii, że nie sa już anonimowi, bo wie o nich Megaritis. Władze przejmują Nikiforos i Konstantis, a Kirina czuje się upokorzona. Z kolei Eleni ukrywa Varouxisa, a Dakis przejmuje się losem Drosso i Nondasa.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 377: gdzie i kiedy oglądać?

377. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w sobotę, 26 listopada 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +