Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 374 - STRESZCZENIE. Śmierć wstrząsa domem Sevastosów [23.11]

22.11.2022 15:19

"Dzikie pszczoły" to popularny grecki serial. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 374. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 374 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 374. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 374: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 374. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos i Κonstantis postanawiają przedyskutować propozycję Doukasa z siostrami Stamiri. Tymczasem Lambros i Zachos dostają bardzo ważną informację. Związek Doukasa i Mirsini zdaje się dobiegać końca. W tym czasie śmierć wstrząsa domem Sevastosów. Akylas świadomy przegranej jest zdesperowany, by zrobić wszystko.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.