Zamknij

"BrzydUla": śmierć w serialu? Jedna z aktorek podała szczegóły

30.09.2021 15:20

"BrzydUla" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Jak się okazuje, niedługo widzów może czekać przykre rozczarowanie. Wiele wskazuje na to, że z serialu zniknie jedna z bohaterek. Maja Hirsch, która wciela się w Paulinę, wypowiedziała się na ten temat.

Maja Hirsch
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"BrzydUla": śmierć w serialu? Jedna z aktorek podała szczegóły dotyczące tego, co się może wydarzyć w nowych odcinkach popularnego serialu. Maja Hirsch wciela się w Paulinę, bohaterka jakiś czas temu wyjechała do Włoch. Czy to oznacza, że zniknie z serialu? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także: „The Office PL” z oficjalnym zwiastunem. Jak prezentuje się polski Michael Scott? [WIDEO]

"BrzydUla": śmierć w serialu? Jedna z aktorek podała szczegóły

"BrzydUla" wróciła wraz z początkiem jesieni do telewizji. Produkcja wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów. Nie umknęło ich uwadze, że w serialu coraz rzadziej można zobaczyć Paulinę. Bohaterka wyjechała do Włoch i zniknęła z ekranu.

Jak podaje Telemagazyn.pl - fani serialu postanowili zapytać aktorkę o to, co się dalej stanie z jej postacią. Maja Hirsch postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ponieważ otrzymuję mnóstwo pytań na temat tego, czy pojawi się ponownie postać Pauliny Febo w dalszych odcinkach serialu "BrzydUla" - odpowiadam. Ostatnia rozmowa z moim agentem na temat dalszego mojego udziału odbyła się dwa miesiące temu... Od tamtej pory nikt się do niego nie odezwał - czekam więc cierpliwie na decyzję, czy postać zostanie uśmiercona, czy rozmowy będą wznowione. Istnieje jeszcze inne rozwiązanie. Być może zastąpi mnie inna aktorka... Nie znam odpowiedzi, co będzie. Maja Hirsch

Fani "BrzydUli" muszą się zatem uzbroić w cierpliwość. 

loader

"BrzydUla": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "BrzydUla" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 17.35 na TVN7.

Zobacz także: "M jak miłość" traci widzów. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl