Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Yildiz poznaje panią Ender [28.06]

24.06.2022 14:05
Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube@Yasak Alma

Streszczenie 1. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Yildiz poznaje panią Ender. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 1. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz przeżywa nieudany związek, a chciałaby spędzić życie u boku bogatego mężczyzny. Pewnego dnia poznaje panią Ender, kobieta załatwia jej pracę kelnerki. Niedługo potem okazuje się, że kobieta chce wykorzystać Ender do tego, by uwiodła jej męża. W ten sposób mogłaby wziąć z nim rozwód i przejąć część jego majątku.

"Zakazany owoc", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max