Zamknij

"Zranione ptaki", odcinki 103-105 - STRESZCZENIE. Dochodzi do sfałszowania wyników badań DNA [17-.08]

17.08.2022 13:39

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenia odcinków 103,104 i 105 serialu oraz szczegóły ich emisji.

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinki 103-105 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinków 103-105 serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 103: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 103. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent sądzi, że badanie DNA udowodni kłamstwo Nurgül, podającej się za matkę Ömera. Oszustka zaczyna się denerwować. Tymczasem Hülya uważa, że Asli za chwilę uwiedzie Bahadira. Kobieta nie może nic w tej sprawie zrobić. Stuacja nie podoba się też Yaşarowi, który kocha Asli. W tym czasie Neriman zdradza Dogan, że Cemil zdradza Ayşę. Rzekoma kochanka Cemila pojawia się w firmie. Okazuje się, że to Oya - koleżanka mężczyzny z czasów studiów, która będzie nową pracownicą przedsiębiorstwa. Zrozpaczona Nurgül jest przekonana, że sfałszowanie wyników badań DNA się nie powiodło. W momencie kiedy chce wyjawić prawdę Leventowi, przychodzi koperta z kliniki. Jej zawartość potwierdza kłamstwa nieprawdziwej matki chłopca.

"Zranione ptaki", odcinek 104: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 104. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Ömer opuszcza rezydencję wraz z Nurgül. Domownicy są zrozpaczeni. Dodatkowo Meryem zamierza wrócić do domu swojego ojca. Cała sytuacja cieszy Tekina oraz Melis. Meryem prosi Nurgül, by ta nie wyjeżdżała wraz z chłopcem do Niemiec. Kobieta nie chce jednak słyszeć o zmianie planów. Ayşe jest otwarcie zazdrosna o Oyę. W tym czasie Meryem spędza ostatnie miłe chwile z Ömerem.

"Zranione ptaki", odcinek 105: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 105. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Nurgül i Ömer jadą na lotnisko. Levent i Meryem nie mogą przeżyć faktu, że chłopiec zniknie z ich życia. Ayşe i Cemil łączą się w smutku ze swoimi przyjaciółmi. W ostatnim momencie Nurgül postanawia zostać w kraju i razem z rzekomym synem wracają do domu Durmuşa. Uszczęśliwiona Meryem sądzi, że Tekin wpłynął na kobietę. Informuje Leventa SMS-em, że chłopiec powrócił, ale wiadomość zostaje skasowana przez podstępną Melis. Nazajutrz Tekin przyjeżdża do rezydencji i udaje, że się zmienił. W tym momencie do domu wraca też Levent, który widzi jak jego ukochana, Tekin i Ömer tworzą szczęśliwą rodzinę. Meyer nie jest jednak świadoma, jak bardzo jest manipulowana przez mężczyznę. 

"Zranione ptaki", odcinki 103-105: Gdzie i kiedy oglądać?

103. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 17 sierpnia, 104. w czwartek 18 sierpnia, a 105. w piątek 19 sierpnia 2022 roku. Epizody zostaną wyemitowane o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl