Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 98 - STRESZCZENIE. Dogan chce zapomnieć o Ayse i wyjechać [10.08]

09.08.2022 12:44

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 98. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 98 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 98. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 98: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 98. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Dogan chce zapomnieć o Ayşe i wyjechać. Tymczasem Cemil i Ayşe okłamują Bedriye, udając, że się pokłócili. Głowią się nad rozbudowaniem planu, nie wiedząc, że ich rozmowę słyszy Dogan. To zdarzenia sprawia, że męzczyzna zmienia plany. Nadzieja na odzyskanie ukochanej odżywa. Tymczasem Levent skutecznie uniemożliwia kontakt Nurgül z Ömerem. Meryem podkłada Leventowi listy, które rzekomo pisała do Ömera matka. Melis chce znowu zbliżyć się do mężczyzny. W tym czasie Nurgül w asyście policji, oskarża rodzinę o przetrzymywanie jej dziecka. Meryem przekonuje kobietę do wycofania skargi.

"Zranione ptaki", odcinek 98: Gdzie i kiedy oglądać?

98. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 10 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl