Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 97 - STRESZCZENIE. Nurgul udaje cierpiącą matkę [9.08]

09.08.2022 12:39
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 97. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 97 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 97. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 97: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 97. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Cemil wciąż myśli o losie Leventa i Meryem. Nie wierzy w to, co ich spotkało. Zaczyna rozumieć, z jakiego powodu Ayşe ukrywała, o czym rozmawiała z przyjaciółką. Kobieta jest natomiast zdziwiona, kiedy odkrywa, próbę zaręczyn Leventa z Meryem. Tymczasem siostra Ömera chce porozmawiać ze swoim ukochanym. Mężczyzna Nadal jej nie wybaczył, że go okłamywała i odpycha ją. W tym czasie Nurgül udaje, że jest cierpiącą matką. Ma zamiar jak najszybciej zabrać chłopca. Rodzina nie jest jednak skora do oddania dziecka kobiecie. Na konflikt z zadowoleniem spogląda Melis, która dodatkowo uważa, że Levent znowu do niej wróci.

"Zranione ptaki", odcinek 97: Gdzie i kiedy oglądać?

97. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 9 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl