Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Meryem jest na skraju wyczerpania [4.07]

28.06.2022 14:12
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 72. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem jest na skraju wyczerpania. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 72. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 72: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 72. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem jest na skraju wyczerpania. Levent dowiaduje się prawdy. Tymczasem Ayse mówi mu, że Meryem boi się ciemności. Mężczyzna ratuje ukochaną i zabiera ją do rezydencji. Levent postanawia powiedzieć Meryem, że go kocha. Jego słowa słyszy Melis, która donosi o tym Tekinowi. Ten wysyła bandytów, by zdemolowali dom i porwali dziewczynę.

"Zranione ptaki", odcinek 72: Gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 lipca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max