Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Meryem zostaje uwięziona [1.07]

28.06.2022 13:55
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 71. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem zostaje uwięziona. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 71. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 71: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 71. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem jest uwięziona przez ojca. W tym czasie Levent i Omer zaczynają jej szukać. Durmus prosi siostrę, by porozmawiała z jego córką. Meryem nie zamierza jednak pracować dla Tekina. Uwięziona Meryem odbiera telefon od przyjaciół, jednak ciotka wyrywa jej komórkę. Levent postanawia śledzić Durmusa, a Cemil i Ayse szukają Meryem w pobliżu domu.

"Zranione ptaki", odcinek 71: Gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 1 lipca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+