Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Meryem dochodzi do siebie [30.06]

28.06.2022 10:46
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 70. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem dochodzi do siebie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 70. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 70: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 70. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem dochodzi do siebie po ostatnich trudnych wydarzeniach. Durmus jest zły na córkę, że naraziła się na niebezpieczeństwo. Tekin naciska ojca Meryem, by ta pracowała w jego firmie. Tymczasem Melis mówi Ulviye, co się wydarzyło. Levent wpada w szał. Safiye sprawdza u jubilera pierścionek zaręczynowy Ayse. Tymczasem Meryem jest poniżana w pracy, a jej ojciec staje w jej obronie. Osman zwalnia Meryem, a ojciec zamyka ją w komórce na węgiel i szantażuje, że wypuści ją, dopiero gdy zgodzi się pracować dla Tekina.

"Zranione ptaki", odcinek 70: Gdzie i kiedy oglądać?

70. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+
7 Zobacz galerię
fot. print screen z Disney+