Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Policja szuka Meryem i Leventa [29.06]

28.06.2022 09:07
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 69. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku policja szuka Meryem i Leventa. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 69. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 69: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 69. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Policja szuka Leventa i Meryem. Jadą w miejsce, gdzie ostatni raz odebrano sygnał z ich telefonów. Na miejscu pojawiają się też Cemil, Ayse i Melis. Tymczasem Levent i Meryem znajdują w lesie dom i postanawiają się tam zatrzymać. Para wyjaśnia sobie niedomówienia, a nad ranem luzie Kamila odnajdują kryjówkę. Niespodziewanie Levent obezwładnia przestępcę i wtedy zjawia się policja.

"Zranione ptaki", odcinek 69: Gdzie i kiedy oglądać?

69. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 29 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max