Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 68 - STRESZCZENIE. Meryem próbuje uciec [28.06]

27.06.2022 08:24
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 68. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem próbuje uciec. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 68 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 68. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 68: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 68. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem próbuje uciec, ale zostaje schwytana przez Kamila. Kobieta wierzy, że Levent ją uratuje. Zjawia się on tam w ostatniej chwili, a Melis zgłasza sprawę na policję. Tymczasem Kamil rozkazuje swoim ludziom zabić Meryem i Leventa. Mężczyzna atakuje jednego z przestępców i ucieka z Meryem do lasu. Z kolei Ulviye próbuje przekonać dzieci, że w sierocińcu będzie im lepiej.

"Zranione ptaki", odcinek 68: Gdzie i kiedy oglądać?

68. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+