Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Meryem zostaje porwana [27.06]

24.06.2022 11:03
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 67. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Gulperi zostaje porwana. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 67. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 67: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 67. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem zjawia się w baraku, gdzie zostaje porwana. Świadkiem zajścia jest Dogan, ale nie udaje się mu powstrzymać porywaczy. Na miejscu zjawia się Levent, dowiaduje się, co się wydarzyło i prosi Cemila o pomoc. Levent dogaduje się z porywaczami, ale prosi Bahadira, by umieścił dzieci w sierocińcu fundacji. Melis jest zazdrosna o Meryem.

"Zranione ptaki", odcinek 67: Gdzie i kiedy oglądać?

67. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozmowy z przyjaciółmi
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max