Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 66 - STRESZCZENIE. Levent dowiaduje się o obecności dzieci [24.06]

23.06.2022 14:56
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 66. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent dowiaduje się o obecności dzieci. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 66 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 66. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 66: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 66. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Asli jest świadkiem sytuacji, w której Omer zanosi jedzenie do ogrodu. Mówi o tej dziwnej sytuacji Leventowi, a on dowiaduje się, że Omer pomaga przestraszonym dzieciom. Zapewnia im, że nic złego się im nie stanie, następnie dzwoni do Meryem. Uliye chce im natomiast pomóc finansowo. Z kolei w baraku zjawiają się ludzie, którzy mieli przejąć od Tekina dzieci. Neriman jest w tarapatach z tego powodu, dlatego Meryem - chcąc pomóc - dzwoni na policję, a Tekin zostaje aresztowany. Bahadir próbuje pomóc Melis i rozmawia z mamą, że jego szwagierka jest idealną kandydatką dla brat.a Słyszy to Meryem. Z kolei dzieci czują się już bezpiecznie. Cicha wyjawia jednak, że powodem jej smutku jest to, że nie wzięła zdjęcia mamy z baraku. Meryem obiecuje jej, że odzyska fotografię.

"Zranione ptaki", odcinek 66: Gdzie i kiedy oglądać?

66. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 24 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+